ОРІОН і ОЛФА РОЗВИВАЮТЬ СПІВРОБІТНИЦТВО в УКРАЇНІ

Менеджмент ОРІОН і ОЛФА на зустрічі 20 лютого 2020 року підбили підсумки співпраці в 2020 році і намітили кроки з розвитку партнерства.

 

Так, портфель продуктів ОЛФА незабаром поповниться унікальним засобом для атопічного дерматиту PROBICARE, який вийшов на ринок країн Північної Європи в 2019 і став одним з перших на фінському ринку продуктом для цієї категорії пацієнтів який містить пробіотик. Крім того ОЛФА незабаром виведе на ринок колекцію фінської продукції для лікування алопеції відомої в Північній Європі під торговим знаком BIORION, а також декспантенол містить крем BEVITA

 

В рамках перерозподілу активності по продуктам, ОРІОН продовжить самостійно розвивати на ринку продукт ЛАКТАГЕЛЬ, раніше запропоновані споживачам в співдружності з ОЛФА. Це продукт доповнить колекцію для жіночого здоров'я від ОРІОН де основними брендами є дівігель, ФЕРТІНА і ВІТАМІН Д.

 

У зустрічі взяла участь Генеральний директор ОЛФА Олена Дудко, Менеджмент компанії. Групу ОРІОН представляв керівник проектів альянс менеджменту Руслан Цар.