}

Well - being / Добробут

Що значить добробут?

Успіх на роботі, приємне сімейне життя, досягнення в спорті? Добробут так само може бути описаний як отримання задоволення від маленьких радощів кожного дня життя - випити горнятко кави з другом, почути улюблену пісню на радіо або ж просто отримати комплімент посеред завантаженого робочого дня.

Добробут це життєвий досвід кожного. Зазвичай він заснований на балансі між роботою, здоров'ям, сімейним життям і дозвіллям.

Ні для кого не секрет, що ми проводимо на роботі значно більше часу ніж вдома. Завдяки ноутбукам, мобільним телефонам лінія між роботою і дозвіллям сильно розмита так як люди продовжують працювати залишаючи своє робоче місце, що продовжується навіть на вихідні. Щоденний розподіл часу грає важливу роль в поєднанні роботи і сімейного життя.

Люди знаходять важким баланс поєднання кар'єри та сім'ї. Батьки меленьких дітей часто відчувають, що їх життя повне стресу. Хоча все це більше питання ставлення себе до оточуючих викликів. Знаходячи маленькі компроміси і спокійніше реагуючи на виклики ми зробимо своє життя більш гармонійним для себе і наших сімей.

Час дозвілля надзвичайно важливий для добробуту. Багато досліджень показують, що дозвілля набагато більш важливий елемент, ніж задоволення від роботи. Сьогодні багато людей, в основному молоді, шукають роботу, яка може бути як хобі. Звичайно ж потрібно мати і інші види активності за межами роботи, щоб жити в балансі з собою.

Вплив на своє здоров'я це завжди наш вибір. Здорове харчування, фізична активність, свіже повітря, достатній сон дуже важливі в нашому житті. Однак і це не завжди страхує нас від недуг та розладів.

У ці моменти ми починаємо піклуватися про якість нашого життя, продовжуючи моменти добробуту на максимально тривалий термін.