АЛЛЕЯ ОРІОН в ЦЕНТРІ ДИТЯЧОЇ КАРДІОХІРУРГІЇ в КИЄВІ

Втілюючи ініційований ОРІОН в Україні проект соціальної відповідальності, команда компанії взялася за благоустрій території Центру дитячої кардіології та кардіохірургії в Києві.

Тепер там з'явилася АЛЕЯ, ОРІОН яка скрасить дні маленьких пацієнтів цього Центру і додасть хорошого настрою персоналу знаменитого лікувального закладу. Проект став частиною цілої програми, яка включає дії по розумному споживанню енергії, оптимальної утилізації відходів і дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Це нове в нашій діяльності в Україні та розширення традицій Корпоративної Відповідальності компанії, в рамках якої ОРІОН масштабно бере участь в екологічних проектах в Північній Європі, зокрема проекту захисту чистоти Балтійського Моря, а також вживає всіх необхідних зусиль для збереження екосистеми Еспоо, Турку і Куопіо - міст Фінляндії де розташовані потужності хімічного і фармацевтичного виробництва концерну.

 

На фото Команда ОРІОН завершує нову Алею центру і передає її пацієнтам і персоналу центру в особі головного лікаря Жовніра Володимира Аполлінарійовича