Фарестон®

Фарестон® (Toremifen) - новий антіестрогенний препарат. Це нестероїдний похідне тріфенілетілена з приєднаним атомом хлору в бічному ланцюзі етилену, що відрізняє його від тамоксифену і визначає кращий профіль безпеки. Діючи опосередковано через ендогенні естрогени, фарестон ефективно блокує зростання пухлини молочної залози. У пухлинної тканини фарестон конкурентно зв'язується з рецептором естрогену. Крім того, тореміфен має здатність знижувати продукцію пролактину, що також може грати позитивну роль при лікуванні хворих на рак молочної залози.

 

При пероральному прийомі фарестон повнотою всмоктується і досягає піку концентрації в плазмі крові через 4 години. При дозі 60 мг в день стійка концентрація препарату досягається протягом 3-4 тижнів. Метаболізм фарестон відбувається в печінці. Він виводиться головним чином з жовчю і фекаліями. Період напіввиведення фарестон становить приблизно 5 днів, що дозволяє призначати препарат 1 раз на добу.

 

Фарестон володіє відмінними показниками безпеки. Атом хлору стабілізує електронну структуру молекули і перешкоджає утворенню метаболітів, що ушкоджують ДНК. Завдяки цьому тореміфен не володіє мутагенними і тератогенних властивостями і не призводить до розвитку гепатоцелюлярного раку і раку ендометрія.

 

Тореміфен специфічно зв'язується з клітинними рецепторами естрогену і пригнічує синтез ДНК і поділ клітин.

 

Фарестон ефективний і при естрогеннезавісімих видах раку.

 

Фарестон ефективний і добре переноситься при лікуванні раку молочної залози у жінок в постменопаузі. При первинної пухлини частота ремісії становить 50%. У високих дозах фарестон ефективний також у випадках, коли побічна ендокринне і / або цитостатичну лікування не приносить результатів.

 

Показання:

Рак молочної залози у жінок в постменопаузальному періоді.

 

Форма випуску:
Таблетки 20 мг по 30 шт. в упаковці;
Таблетки 60 мг по 30 шт. і 60 шт. в упаковці.

 

Інструкція із використання

Проспект

Монографія

 

Представлена в цьому розділі інформація призначена виключно для спеціалістів охорони здоров'я!