Оріон Фарма відзначає 30 років в Україні!

Рішення про відкриття в Україні офісу ОРІОН було прийнято керівництвом Компанії на початку 1993 року у зв'язку з необхідністю продовження діяльності та задоволення наявного попиту в республіках колишнього Радянського Союзу, де ОРІОН був традиційним постачальником медичної продукції з початку 1970-х років. МОЗ України визнав регуляторні дозволи, видані за часів СРСР, і ОРІОН відновив постачання в Україну ключових продуктів — на той час Фіноптин і Карділ (торгові назви верапаміл і дилтіазем — вже не були представлені на ринку України), а також Метипред і Регідрон — продукти, що існують в портфелі ОРІОН дотепер. Доповненням до широко відомого історичного портфеля стали власні оригінальні препарати Симадкс (Simdax), Дексдор (Dexdor), Фарестон (Fareston) та Сталево (Stalevo), що прийшли в систему охорони здоров'я протягом 2000- 2010 років.

На початку 2000-х офіс в Києві стає операційним центром у групі країн, до якої увійшли Казахстан, Азербайджан, Вірменія, Грузія та Молдова, та залишається платформою для корпоративних операцій у цій частині світу, незважаючи на негативні наслідки війни, від яких ми всі зараз страждаємо.

Завдяки високопрофесійній команді та підтримці з боку корпоративних підрозділів, ОРІОН зумів задовольнити потреби сектору охорони здоров'я України, а також потреби пацієнтів, що виник через дефіцит (спричинений війною). Обмеженість державних коштів на охорону здоров'я та зниження платоспроможного споживчого попиту призвела до переорієнтування на рецептурні препарати. Розширення у 2023 році Державної програми «Доступні ліки» призвело до відновлення постачання рецептурних препаратів ОРІОН до довоєнного рівня.

З першим тридцятиріччям!

Дякуємо Команді за чудову роботу, колегам за підтримку та Партнерам за співпрацю!


Слава Україні! Героям Слава!